صفحه اصلی

دنیار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

رونمایی از گوشی‌های گوگل پیکسل ۸

تاریخ رونمایی از گوشی‌های گوگل پیکسل ۸ رسما اعلام شد

روز گذشته اپل دعوتنامه‌ی مربوط به رویداد رونمایی از گوشی‌های سری آیفون ۱۵ را برای رسانه‌ها ارسال کرد و ساعاتی قبل گوگل با انتشار دعوتنامه‌ی رویداد گوشی‌های سری پیکسل ۸، تاریخ معرفی این گوشی‌ها را رسما اعلام کرد. بر اساس اعلام گوگل، قرار است این گوشی‌ها روز ۱۲ مهر ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران رسما رونمایی شوند.

بر اساس شایعات و گزارش‌های منتشر شده، گوشی‌های پیکسل ۸ قرار نیست از نظر ظاهری و سخت‌افزاری تفاوت گسترده‌ای با نسل قبلی داشته باشند. اما در این میان، طبیعتا با چیپست جدید تنسور G3 روبرو می‌شویم که باید ببینیم تا چه حد نسبت به نسل قبلی بهبود پیدا کرده است. یکی از تغییرات احتمالی پیکسل ۸ پرو، بهره‌گیری آن از سنسور تشخیص حرارت در نزدیکی‌ دوربین‌های اصلی است. ظاهرا این سنسور می‌تواند دمای بدن افراد را اندازه‌گیری کند که باید ببینیم یک مشخصه کاربردی خواهد بود یا نه.

همچنین در کنار گوشی‌های گوگل پیکسل ۸، به احتمال زیاد نسل دوم ساعت هوشمند پیکسل واچ هم معرفی می‌شود. در رابطه با این ساعت هنوز گزارش‌های موثقی منتشر نشده و نمی‌توانیم با اطمینان زیادی صحبت کنیم. در نهایت ممکن است در این مراسم شاهد رونمایی از نسل جدید تبلت پیکسل و هدفون پیکسل بادز هم باشیم. اما بدون شک، توجه اصلی کاربران به سمت گوشی‌های سری پیکسل ۸ و ساعت هوشمند پیکسل واچ ۲ معطوف خواهد بود.

5/5

پست های هفته گذشته

پست های هفته گذشته