صفحه اصلی

دنیار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

طرز تهیه باگت شکم پر؛ یک غذای خوشمزه، سریع و آسان

اگر قصد دارید یک صبحانه مفصل و متفاوت تدارک ببینید این ساندویچ خوشمزه را حتما امتحان کنید، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه باگت شکم پر خوشمزه و فوری برای صبحانه در ادامه با ما همراه باشید.

مواد لازم برای ۴ نفر

> تخم مرغ ۳ عدد

> نمک و فلفل سیاه به مقدار لازم

> شیر ۳ قاشق غذاخوری

> فلفل دلمه ای کوچک نصف

> فلفل سبز تند ۱ عدد در صورت تمایل

> سوسیس سوجوک ۱۵۰گرم

> پنیرپیتزا ۱۰۰گرم

طرز تهیه باگت شکم پر

مرحله اول

در ابتدا برای درست کردن باگت شکم پر، فلفل دلمه ای و فلفل سبز را روی تخته آشپزخانه به صورت نگینی خرد می کنیم و سوسیس را هم به همین شکل خرد کرده و کنار می گذاریم.

مرحله دوم

به جای سوسیس سوجوک می توانید از هات داگ و یا ژامبون گوشت و مرغ هم استفاده کنید کاملا اختیاری است و با توجه به ذائقه خود می توانید آن را تغییر دهید و در آشپزی استفاده کنید.

مرحله سوم

تخم مرغ ها را در ظرفی می شکنیم و نمک و فلفل و شیر را اضافه می کنیم و مواد تخم مرغی را با هم مخلوط می نماییم سپس سبزیجات و سوسیس نگینی خرد شده را به این مواد بیافزایید.

مرحله چهارم

در انتها پنیر پیتزا را اضافه می کنیم و مواد را مخلوط کرده و کناری می گذاریم نوبت برش نان باگت است نان باگت ها را به شکلی که از دو طرف باریک تر و از وسط حدود ۲ سانت پهن تر برش می زنیم.

مرحله پنجم

منظور از برش نان باگت باز کردن دهانه آن است همان طور که در عکس آماده شده غذا می بینید فقط یک برش سر تا سری نیست و قسمت کوچکی از روی نان برش خورده و جدا شده است.

مرحله ششم

بعد از برش مقدار کمی از خمیر داخل نان را خارج می کنیم و با موادی که آماده کرده بودیم پر می کنیم و داخل سینی فر می چینیم. سپس ماکروفر را در حالت کانوکشن قرار می دهیم.

مرحله هفتم

ماکروفر را با دمای ۲۰۰ درجه از ۱۵ دقیقه قبل گرم می کنیم و سینی را داخلش قرار می دهیم البته با توجه به دمای فر برای پخت تخم مرغ ها، ممکن است کمی زمان بیشتری ببرد.

مرحله هشتم

برای پخت این ساندویچ خوشمزه می تواند از فر گازی هم استفاده کنید و با دمای ۱۸۰ درجه در فر از قبل گرم شده قرار می دهیم حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زمان لازم دارید تا پخته شود.

مرحله نهم

بعد از گذشت ۱۵ دقیقه ساندویچ نان باگت آماده است. برای سرو راحتتر می توانید نان باگت ها را به دو تا سه قسمت برش بزنید و یک صبحانه خوشمزه و متفاوت داشته باشید.

5/5

پست های هفته گذشته

پست های هفته گذشته