صفحه اصلی

دنیار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پوستر فیلم The Killer

نمایش مایکل فاسبندر در اولین پوستر فیلم The Killer دیوید فینچر و نتفلیکس

شبکه نتفلیکس اولین پوستر فیلم The Killer، جدید‌ترین اثر دیوید فینچر را منتشر کرده است.

فیلم کیلر که جدیدترین اثر دیوید فینچر است، قرار است در هفته جاری برای اولین‌بار در جشنواره فیلم ونیز نمایش داده شود و به همین منظور اولین پوستر رسمی این فیلم منتشر شده است. فیلم The Killer براساس یک رمان گرافیکی اثر الکسیس نولنت و لوک جاکامون ساخته شده ‌است. داستان فیلم درباره‌ی یک آدمکش با نقش‌آفرینی مایکل فاسبندر است که در انتظار هدف جدیدش به‌ سر می‌برد و به تدریج صحت عقلی خود را زیر سؤال می‌برد.

این پوستر که توسط «The Fincher Analyst» منتشر شده است، شامل یک نقاشی بزرگ از مایکل فاسبندر با ظاهری بسیار جذاب و چشمگیر است. در ادامه می‌توانید اولین پوستر فیلم The Killer را مشاهده کنید:

فیلم کیلر برای مدت طولانی در دستور کار بوده است. دیوید فینچر در طول ۱۶ سال گذشته در حال کار روی این اثر بوده است تا اینکه درنهایت در نوامبر ۲۰۲۱ شروع به فیلم‌برداری این فیلم کرد. اولین پوستر فیلم The Killer نخستین فیلمی است که مایکل فاسبندر پس از بازی در فیلم X-Men: Dark Phoenix در سال ۲۰۱۹، در آن نقش دارد که می‌توان این را به‌عنوان بازگشتی پر‌قدرت در نظر گرفت.

از جمله بازیگران این فیلم می‌توان به تیلدا سوئینتن، آرلیس هاوارد، چارلز پارنل و سوفی شارلوت اشاره کرد. کوین واکر، نویسنده فیلم Seven نویسندگی فیلم The Killer را به عهده دارد. همچنین ترنت رزنر و اتیکوس راس وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم را به عهده دارند.

کیلر آخرین همکاری دیوید فینچر با نتفلیکس پس از همکاری موفق در سریال مایندهانتر و فیلم Mank که ۲ جایزه اسکار برده، است. فیلم The Killer در تاریخ ۳ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۲ شهریور ۱۴۰۲) در جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز به نمایش درمی‌آید و در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) روی پلتفرم نتفلیکس منتشر می‌شود. همچنین فیلم آدمکش در ماه اکتبر (مهر یا آبان) در سینماهای منتخب اکران محدودی را تجربه می‌کند.

5/5

پست های هفته گذشته

پست های هفته گذشته